GENERALNY WYKONAWCA

INVEST CITY GROUP Sp.z o.o. specjalizuje się w kompleksowej obsłudze Inwestycji budowlanych od 2008 r. Nasz zakres działania obejmuje m.in. Generalne wykonawstwo, podwykonawstwo, remonty, modernizacje obiektów przemysłowych, handlowych, usługowych oraz obiektów budownictwa ogólnego. Jeszcze niedawno jako jednostka jednoosobowa, rozrosła się do statusu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, doświadczenia zdobyte przez zarządu spółki dają nam większe możliwości na rynku budowlanym. Naszymi zleceniodawcami są zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i mniejsze Firmy oraz Klienci indywidualni z POLSKI jak i z EUROPY. W naszej ofercie, każda Firma, bez względu na potencjał, obroty, pozycję na rynku może znaleźć coś dla siebie. Każdą firmę traktujemy z należytą starannością i odpowiedzialnością. Świadczymy usługi budowlane na terenie całego Kraju oraz Europy. Budownictwo to nasza pasja.

+
Project Complete
+
Years Expereince
+
Design Complete
image

WHY CHOOSE US ?

Profesionalna kadra

Potencjał wykonawczy Firmy INVEST CITY GROUP tworzą grupy inżynierów i wyspecjalizowanych pracowników budowlanych..

Czas realizacji

Własna kadra pozwala nam na sprawną i terminową realizację zadań budowlanych, a istotą naszej działalności jest jak najlepsze zaspokajanie potrzeb i oczekiwań każdego Klienta.

Zarządzanie projektem

Zarządzanie projektem ma kluczowe znaczenie dla przyszłego sukcesu projektu. To właśnie dzięki dobremu zarządzaniu projektem następuje nie tylko dobór najlepszych członków zespołu projektowego i nadzoru, ale także zwiększenie gwarancji zakończenia realizacji w wyznaczonym czasie.

Save Time and Money

Z nami to możliwe...